o nas

Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego OASI VERDE jest miejscem, które powstało dzięki pasji, specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu. Nasz zespół Dietetyków to synonim profesjonalizmu w zawodzie i stałego podnoszenia kwalifikacji.

Powierzając zdrowie w nasze ręce masz pewność, że będzie ono pod najlepszą opieką – dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent otrzymał indywidualną i fachową pomoc w zakresie diety i stylu życia, a co za tym idzie – jakości zdrowia i samopoczucia.

Szeroka oferta świadczonych przez nas usług jest kierowana nie tylko dla Pacjentów indywidualnych, ale i firm czy punktów związanych z żywnością, wyżywieniem, zdrowiem lub urodą.

zespół oasi verde

mgr joanna weiner

mgr joanna weiner

dietetyk kliniczny, specjalista ds żywienia, wykładowca, specjalista dokumentacji sanitarnej

mgr katarzyna syrica

mgr katarzyna syrica

dietetyk kliniczny, doradca żywieniowy, specjalista ds promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej

edukacja

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
dietetyka
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
dietetyka

ulubione zagadnienia

dietoprofilaktyka         ♥♥♥♥♥♥
dietetyka wellness      ♥♥♥♥
dietetyka kliniczna      ♥♥♥♥♥

filozofia pracy

Wyznaje zasadę, że każdy problem żywieniowy można skutecznie rozwiązać, a objawy każdej choroby załagodzić lub zlikwidować przy pomocy odpowiedniego żywienia. Fachowe i praktyczne podejście jest kluczem do sukcesu. Podstawą pracy jest kompromis pomiędzy zasadami dietetyka a trybem życia, możliwościami i przyzwyczajeniami Pacjenta zarówno indywidualnego, jak i w żywieniu zbiorowym.

atuty współpracy

indywidualne podejście do każdego tematu, fachowa diagnostyka problemu oraz umiejętność dialogu i skutecznej pomocy każdemu, kto zgłasza się po pomoc

Joanna Weiner – ZnanyLekarz.pl

edukacja

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
dietetyka
Zespół Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu
kosmetyka

ulubione zagadnienia

dietoprofilaktyka         ♥♥♥♥
dietetyka wellness      ♥♥♥♥♥♥
dietetyka kliniczna      ♥♥♥♥♥

filozofia pracy

Kieruje się holistycznym podejściem do organizmu, co jest fundamentem precyzyjnej diagnozy stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb Pacjenta. Optymalizację nawyków żywieniowych traktuje jako integralną część filozofii wellness. Celem każdej dietoterapii jest wewnętrzna równowaga, a tym samym dobre samopoczucie. Stawia na bezpieczeństwo oraz komfort Pacjenta, a jednocześnie długotrwały efekt.

atuty współpracy

łatwość budowania zaufania, kreatywne przekazywanie wiedzy, fachowo ukierunkowany plan działania, efektywna inspiracja i motywacja Pacjenta

Katarzyna Syrica – ZnanyLekarz.pl